LumberJocks

hansenhansen21

  • Advertise with us
View hansenhansen21's:homeworkshopprojects (0)blog (0)reviews (0)forum topics (0)buddies (0)favorites (0)activity logWatch
hansenhansen21

Buddies

None so far

0 posts in 517 days

Location:
Website: http://fitchrosenthal14.webs.com/apps/blog/show/45661880-65279-huawei-p20-lite#comments

Yepyeni Akıllı Telefonlar Üzerinde Alabileceğiniz En İyi Pazarlık , Çin'den çıkan ve Batı pazarlarında son birkaç yıldan daha fazla sonuç elde eden en çok tanınan akıllı telefon markalarıdır. Akıllı telefonun ayrıca, cihazı çok daha sorunsuz kullanmasını sağlayan bir parmak izi sensörü de var. P20 Pro, siyah, mavi ve leylak (mor) gibi renklerde görünecek sofistike bir amiral gemisi telefonu. P20 Pro, 5x yakınlaştırılmış ve düşük ışıklı fotoğraflar söz konusu olduğunda en iyi akıllı telefonun başında.

Sinir bozucu tuhaflıklarını görmezden geldikten sonra, Huawei'nin P20'si ile iyi geçineceksiniz. Yeni bir telefon aldığınızda veya bizimle yükselttiğinizde Tesco Mobile Safeguard'ı alabilirsiniz. Aylık aylık telefonlarımızın çoğunda teklif edilir. LG G4 ve G5'in de renk sıcaklık sensörlerine sahip olduğunu belirtmek gerekir.
Özellikle Huawei P20 Pro ile kullanım için üretilmiştir, bu nedenle mükemmel bir uyum sunar ve enerji ve ses düğmeleri, kulaklık ve şarj bağlantı noktaları veya ön ve arka kameralar dahil olmak üzere herhangi bir fonksiyonun kullanımını engellemez. P20 Pro kendi başına harika bir parlaklık (S9 + 'dan görülebilir şekilde daha parlak), renk reprodüksiyonu ile güzel bir şova sahiptir, ancak doğrudan güneş ışığında bir miktar eksiktir.
Fotoğrafta Rönesans , ince durumlardan, düşük fiyatlı seçeneklerden, kickstand kılıflarından ağır korumaya kadar her şeyi sunuyor. 9. Tv, Bilgisayar Sistemi ve Titreşim Oranı ”- TV'nizde programlanan şeyin (uzaktan kumanda ile erişilebilecek kadar kolay değil) tasarlanması, aslında sizi uykuya dalatarak çok daha kolay hale getirildi. Bu psiko-sosyal bir silah.
Huawei P20 Lite fotoğrafları, P20 ve P20 Pro ile karşılaştırıldığında daha kalın çerçevelere sahip olduğunu gösteriyor. Akıllı telefon 4 renk (Alacakaranlık, Siyah, Gece Mavisi, Pembe Altın) ve 6,1 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Bu, Honor 9i, Honor 7X ve Honor 9 Lite gibi sayısız orta menzilli Honor akıllı telefonlarda bulunan aynı işlemcidir. Akıllı telefon ayrıca 4GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olup, microSD kart kullanımı ile genişletilebilir.

To know more, go to website: http://whitneyaaen03.desktop-linux.net/post/yepyeni-akll-telefonlar-zerinde-alabileceiniz-en-yi-pazarlk
http://adamsenrosenthal17.thesupersuper.com/post/fotorafta-rnesans
http://fitchrosenthal14.webs.com/apps/blog/show/45661880-65279-huawei-p20-lite#comments

-- http://fitchrosenthal14.webs.com/apps/blog/show/45661880-65279-huawei-p20-lite#comments

Latest Activity

signed up hansenhansen21's Profile 05-17-2018 09:20 AM

Latest Projects

None so far

Latest Blog Entries

None so far


Grab widget

0 comments so far

Have your say...

You must be signed in to post the comments.

DISCLAIMER: Any posts on LJ are posted by individuals acting in their own right and do not necessarily reflect the views of LJ. LJ will not be held liable for the actions of any user.

Latest Projects | Latest Blog Entries | Latest Forum Topics

HomeRefurbers.com